درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه پاتوبیولوژی کیکاووس توسط دکتر حسین رفیق دوست متخصصی پاتولوژی آناتومیکال و کلینیکال در اردیبهشت 1391آغاز بکار کرد. این آزمایشگاه در حال حاضراز مجهزترین آزمایشگاه های پاتوبیولوژی تهران است که مورد اطمینان بسیاری از پزشکان و متخصصین تهران می باشد.اکنون این آزمایشگاه با استفاده از کارشناسان ارشد علوم آزمایشگاهی و استفاده از بهترین و جدیدترین دستگاههای آزمایشگاهی آمادگی انجام کلیه آزمایشات تشخیص طبی و پاتولوژی را در زمانی کوتاه دارد.

آزمایشگاه کیکاووس طبق برنامه اي مدون ، از پيش تعيين شده و سيستماتيك در راستاي تحقق اهداف ذيل قدم برداشته است :

ارتقاء كيفيت خدمات آزمايشگاهي به گونه اي كه همواره معيار و شاخصي براي ارزيابي كيفيت باشيم ، همينطور وسيع الطيف نمودن آزمايشات مورد پذيرش و انجام در اين مركز با هدف راه اندازي بخشها و فرآيندهاي جديد

استفاده از مرغوب ترين كيتها و مواد مصرفي موجود در بازار

استفاده از پرسنل کارشناسان ارشد علوم آزمایشگاهی مجرب ، وظيفه شناس

سرعت و دقت در انجام آزمايشها

پاسخ به نيازهاي روتين، تخصصي و فوق تخصصي پزشكان

بكارگيري آخرين تكنولوژي روز دنيا در انجام آزمايشها

 

همچنین دکتر رفیق دوست آمادگی دارد تا پاسخگوی کلیه سوالات شما در زمینه تست های آزمایشگاهی و پاتولوژی باشد در صورت داشتن سوال با ما از طریق ایمیل یا شماره مستقیم  تماس گرفته یا سوال خود را در بخش نظرات بنویسید تا سوال شما و پاسخ دکتر در وبلاگ منتشر شود.

درضمن از کلیه همکاران آزمایشگاهی دعوت می کنیم تا ما را از نظرات و تجربیات خود آگاه سازند.نظرات وتجربیات شما با نام خود شما(در صورت تمایل)در وبلاگ منتشر می شود.

 

 

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي کيکاووس می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار